KONST / Litografier / Litografi 7964491
nr 796 4491
Litografi
Max Knutsen, 71/225, signerad, motivets mått: 28x43
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:54:41
8/12 08:31:18